Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму ·
  • Page 1 of 1
  • 1
Турніри » Євроліга, фіфа 18 » Трансферний ринок між 1 і 2 сезонами » Правила і регламент на трансферному ринку
Правила і регламент на трансферному ринку
Predator-uaDate: Sunday, 31.12.2017, 14:30 | Message # 1
Автор сайту
Group: Адміністратори
Messages: 9220
Status: Offline
Правила і регламент на трансферному ринку

ВСТУП

Старт трансферного вікна починається з вибору клубів для кращих трьох тренерів євроліги, які лідирують у рейтингу рангів - правило ТОП-трійка. Найкращі тренери, що займуть 1-3 місця в рейтингу рангів тренерів ЄВРОЛІГИ, Рейтинг рангів тренерів , будуть вибирати клуби перед аукціоном і зможуть обрати любий вільний клуб, включаючи 5* клуби, що звільнилися від тренерів.

Далі стартуватиме Аукціон ТОП-клубів, він відкриється в суботу 6 січня о 10-00 і триватиме 5 годин до 15-00.

В понеділок 8 січня відкривається загальна черга вибору клубів на сезон.

Правила на трансферному ринку:

1.    Старт трансферного ринку (черги) - 8 січня. Закриття 9 січня. Вибираємо клуби виключно по черзі, є тема де викладено чергу, в цій же темі відписуємося про своє рішення (залишаю той клуб, який мав чи пишете назву нового але ВІЛЬНОГО клубу, для цього також є тема, де пише які клуби вільні). Список вільних клубів

2.    Якщо прийшла черга до тренера, а його не було в он-лайні протягом останніх 3 годин до цього, тоді йому або збережеться минулий клуб або адміністрація обере на власний розсуд. Тому частіше заходьте на сайт, фейсбук і вк, щоб контролювати свою чергу. Учаснику виділяється 30-40 хв щоб ознайомитися зі списком і прийняти певне рішення. Також щоб пришвидшити цей процес, можете писати мені чи своєму керуючому менеджеру про свій вибір заздалегідь. Припустимо, якщо мене влаштовує Байєр, я виконав свої завдання, клуб у мене лишився, і я далі хочу ним грати, то не чекаючи своєї черги пишу, що я ... Юрій Шентак, залишаюся тренером Байєра на 2
сезон.

3.    Будьте уважні, дивіться що є вільне і також НЕ СТРИБАЙТЕ ВПЕРЕД З ВИБОРОМ !! Є ЧЕРГА

4.     Важливий нюанс : якщо ви грали клубом, нехай це буде на моєму прикладі, Шальке, мій клуб пробився в єврокубки. І коли ви хочете брати інший клуб, наприклад Порту, то ви втрачаєте місце в єврокубках, оскільки Порту в минулому сезоні нікуди не пробився. Є спеціальна тема,
де пише які клуби пробилися в єврокубки. Список клубів на єврокубки

5.    Клуби можна вибирати любі, також з любої ліги.

6.    Черга для вибору клубів робилася на основі рангу тренерів, тобто виступів тренерів в 1 сезоні євроліги, ті тренери які добилися значних успіхів і перевиконали свої завдання - в перший числах, далі тренери які виконали своє завдання, потім ті які виконали мінімальні завдання, потім тренери,
що втратили клуби, а далі новачки. Рейтинг рангів тренерів

7.    Новачки будуть вибирати собі клуби після всіх, тобто в кінці, їхнє місце в черзі залежить від того, в якому порядку вони подали заявку на сезон.

8.    Після того як всі учасники виберуть собі клуби на 2 сезон, відкриється тема для обміну клубами. Наприклад, я маю Шальке і хочу змінити лігу, шукаю в інших лігах клуби, що мене цікавлять, і пишу їх тренерам чи не хочуть вони обмінятися командами. Коли ви досягнули домовленості в особистому спілкуванні, пишете в спеціальній темі. Обмін клубами можна робити
тільки один раз протягом трансферного ринку.  Обмін клубами

9.    На час трансферів буде діяти особливе правило по блокуванню останніх вільних клубів в лігах. Це означає, що клуби будуть розприділятися по лігах рівномірно, коли припустимо в кожній лізі буде вибрано по 8 клубів, тоді можна буде обирати 9 клуб з АПЛ.

До цього також додається наступне зауваження: якщо тренер (припустимо власник Саутгемптона) хоче обрати клуб теж з АПЛ (наприклад Арсенал), але він заблокований, то він маємо право це зробити, оскільки його минулий клуб теж з АПЛ і кількість заблокованих клубів від цього  не зміниться, просто замість Арсеналу в числі заблокованих опиниться Саутгемптон.
 
Турніри » Євроліга, фіфа 18 » Трансферний ринок між 1 і 2 сезонами » Правила і регламент на трансферному ринку
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: