1.1. Всі матчі проходять на ліцензійній версії футбольного симулятора FIFA.

1.2. На сайті СУВОРО заборонені висловлювання, що підривають авторитет або образи на адресу Адміністрації з боку користувачів.

1.3. Якщо Адміністрація не відповідає вам у ПП (приватних повідомленнях) - це не означає, що Адміністрація "зажралась" і не має честі спілкуватися з "якимись" користувачами - у Адміністрації можуть бути особисті справи, справи по сайту, багато роботи, головний біль і т.д.

1.4. На форумі заборонена реклама в будь-якому її вигляді, без згоди з Адміністрацією! Повідомлення, що містять рекламу, будуть видалятися Адміністрацією Сайту.

1.5. Якщо Ви цитуєте яку-небудь інформацію, що охороняється авторськими правами - посилайтеся на джерело, звідки ви цю інформацію взяли.

1.6. Заборонена публікація на Сайті повідомлень, що містять непристойності; порнографічного змісту.

1.7. Не слід якимось чином дискримінувати або ображати адміністрацію, інших користувачів Сайту, та інших осіб, навіть якщо вони не беруть участь в обговореннях на Сайті.

1.8. На Сайті не допускаються грубе поводження, приниження і нецензурні висловлювання. Заборонено використовувати ненормативну лексику, лайку, образливі вирази.

1.9  На сайті заборонені різні образи, мат, заклики до насильства, агресивна поведінка, провокації та інші подібні дії до інших користувачів.

1.10  При реєстрації на турнір, гравець автоматично погоджується з правилами та зобов'язується їх виконувати.

1.11  Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати правила в будь-який момент. Якщо будуть зміни в правилах, адміністрація зобов'язана сповістити всіх гравців через новину на сайті, або на форумі в спеціально відведеній для цього темі.

1.12  Заборонено використовувати програми і патчі, які впливають на процес гри.

1.13  Заборонено мати більше одного аккаунта на сайті.

2. Проведення матчів

2.1  З'єднання для гри. Главное меню –> Сетевые товарищеские матчи.
Вибираємо друга, настройка матчу, уровень –> любой, длит тайма –> 6 мин , управление- Полуавтомат-> тип состава - онлайн, вид защиты: ТАКТИЧЕСКАЯ, схема команды - СТАНДАРТНІ або ДЕФОЛТ КОМАНДИ !!

2.2  Внесення результату. Для цього використовуємо програму Fraps або аналогічну. Скрінимо меню після гри, де видно з ким грали і якими клубами. При внесенні результату нажимаємо на кнопку "Прикріпити файл" внизу вікна і прикріплюємо дані скріни до матчу.

2.3. Важливі нюанси. Забороняється умисно розривати гру, затягувати час (перепасовка на своїй половині поля більше 5 ігрових хвилин підряд або більше 20 хвилин на протязі всього матчу), ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ОБРАЖАТИ СУПЕРНИКА, забороняється використовувати власні схеми, забороняється нажимати паузу на чужій половині поля (дозволяється це робити тільки на власній половині поля або при будь-яких стандартах на своїй чи чужій половині поля).

2.4  Якщо в матчі поганий зв'язок, допускається вихід з гри до 5-ої ігрової хвилини. Якщо цього не було зроблено, матч повинен гратися до кінця.

2.5  У випадку розриву зв'язку, Ви з суперником обговорюєте час, який ви будете догравати. Наприклад, якщо ви домовилися грати 50 хвилин, то гол, забитий на 50:01 не зараховується. Після закінчення обумовленого часу, гравець виходить з гри через меню і робить скрін гри із зазначенням часу.

2.6  КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕГРАВАТИ МАТЧІ. ПРИЗНАЧАТИ ПЕРЕГРАВАННЯ МАЄ ПРАВО АДМІНІСТРАТОР АБО КЕРІВНИК ТУРНІРУ, В РАМКАХ ЯКОГО ПРОВОДИТЬСЯ МАТЧ !!!

2.7  Пам'ятайте, що завжди потрібно проявляти повагу до свого суперника. Дотримуйтесь правил фейр-плей. Матч повинен реєструвати номінальний господар поля. Перевага у виборі форми завжди має домашня команда, гостьова зобов'язана підлаштуватися під суперника, вибравши контрастний набір.