Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму ·
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JollyBlast, ziko110212  
Турніри » Євроліга, fifa 17 » Трансферний ринок між 2 і 3 сезонами » Обговорення
Обговорення
Predator-uaDate: Tuesday, 20.12.2016, 14:09 | Message # 1
Автор сайту
Group: Адміністратори
Messages: 9220
Status: Offline


Обговорення різних питань на трансферному ринку
 
Predator-uaDate: Tuesday, 20.12.2016, 14:11 | Message # 2
Автор сайту
Group: Адміністратори
Messages: 9220
Status: Offline
Розклад на міжсезоння

четвер 22 грудня - завершення 2 сезону євроліги

п'ятниця 23 грудня - оновлення рейтингу рангів тренерів і формування черги

субота 24 грудня - вибір клубів на 3 сезон для ТОП-3 тренерів рейтингу рангів євроліги

неділя 25 грудня - аукціон ТОП клубів, що втратили тренерів

неділя 25 грудня - розіграш "подарункового клубу"

понеділок-вівторок 26-27 грудня - черга для вибору клубів на 3 сезон євроліги

середа-четвер 28-29 грудня - можливий обмін клубів між тренерами

п'ятниця 30 грудня - старт 3 сезону євроліги
 
Predator-uaDate: Sunday, 25.12.2016, 19:36 | Message # 3
Автор сайту
Group: Адміністратори
Messages: 9220
Status: Offline
Так як аукціон у нас теоретично може розтягнутися до ночі, то вводимо таке додаткове правило: ставки зроблені після 22-00 мають лічильник не на 4 години а на 1 годину, наступна ж ставка на цей клуб зменшує лічильник ще вдвічі, тобто на перебивання буде вже 30 хв, і т.д. тобто кожна наступна ставка зменшує час у 2 рази
 
Predator-uaDate: Sunday, 25.12.2016, 23:31 | Message # 4
Автор сайту
Group: Адміністратори
Messages: 9220
Status: Offline
Згідно регламенту євроліги сьогодні був проведений розіграш подарункового клубу, ним був Інтер, переможцем став Назар Катрінець, номер 44 в черзі. Вітаємо новачка нашого проекту - нового тренера Інтера.
 
Predator-uaDate: Sunday, 25.12.2016, 23:34 | Message # 5
Автор сайту
Group: Адміністратори
Messages: 9220
Status: Offline
Завтра з 10-00 відкривається загальна черга для вибору клубів. Нагадую, що за регламентом, якщо прийшла черга до тренера, а його не було в он-лайні протягом останніх 3 годин до цього, тоді йому або збережеться минулий клуб або адміністрація обере на власний розсуд.

Тому частіше заходьте на сайт і вк, щоб контролювати свою чергу. Учаснику виділяється 30-40 хв щоб ознайомитися зі списком і прийняти певне рішення.

Також щоб пришвидшити цей процес, можете писати мені чи своєму керуючому менеджеру про свій вибір заздалегідь. Припустимо, якщо мене влаштовує Ліон, я виконав свої завдання, клуб у мене лишився, і я далі хочу ним грати. то не чекаючи своєї черги пишу, що я ... Юрій Шентак, залишаюся тренером Ліону на 3 сезон.
 
Турніри » Євроліга, fifa 17 » Трансферний ринок між 2 і 3 сезонами » Обговорення
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: