Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму ·
  • Page 1 of 1
  • 1
Турніри » Fifa 14 » Архів турнірів по Фіфа 14 » 1 Турнір » Регламент "1 Турніру"
Регламент "1 Турніру"
Predator-uaDate: Tuesday, 25.11.2014, 11:08 | Message # 1
Автор сайту
Group: Адміністратори
Messages: 9220
Status: Offline
Правила і регламент

1. З'єднання для гри. Главное меню –> Сетевые товарищеские матчи.
Вибираємо друга, настройка матчу, уровень –> любой, длит тайма –> 6 мин , управление- Любое-> тип состава - онлайн, вид защиты: любая, схема команды - СТАНДАРТНІ або ДЕФОЛТ КОМАНДИ !!
2. Внесення результату. Для цього використовуємо програму Fraps або аналогічну. Скрінимо меню після гри, де видно з ким грали і якими клубами.
3. Тривалість турніру з 26.09.2014 по 05.10.2014.
4. Важливі нюанси. Забороняється умисно розривати гру, затягувати час (перепасовка на своїй половині поля більше 5 ігрових хвилин підряд або більше 20 хвилин на протязі всього матчу), ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ОБРАЖАТИ СУПЕРНИКА, забороняється використовувати власні схеми, забороняється нажимати паузу на чужій половині поля (дозволяється це робити тільки на власній половині поля або при будь-яких стандартах на своїй чи чужій половині поля).

Груповий турнір + плей-офф.

Граємо за БУДЬ-ЯКУ КОМАНДУ у фіфі ! АЛЕ НЕ МОЖУТЬ ОБИДВА СУПЕРНИКИ ГРАТИ ОДНАКОВИМИ КОМАНДАМИ!! Тобто, якщо я хочу грати за Реал, то мій соп має брати щось інше, перевага віддається тому хто грає вдома, спочатку команду вибирає господар, потім гість.

3 групи по 4 команди. З кожним суперником граємо 2 матчі, дома і на виїзді. З групи виходять 2 перші команди + 2 кращі треті команди, які наберуть найбільшу кількість очок в своїй групі. При рівності очок, будуть враховуватися очні матчі, потім загальна різниця забитих і пропущених мячів.

В плей-офф граємо також по 2 матчі, діє правило виїзного гола. Фінал 1 матч.


Нарахування призових балів у рейтинг:

За всі зіграні матчі у групі - 3 бали
За вихід у плей-офф - 5 балів
За вихід у 1/2 - 8 балів
За вихід у фінал - 10 балів
Переможець 1 Турніру - 15 балів
 
Турніри » Fifa 14 » Архів турнірів по Фіфа 14 » 1 Турнір » Регламент "1 Турніру"
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: