Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму ·
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Real_maDrid_vCR7, Gemini, Gusev20  
Турніри » ЄВРОЛІГА, Fifa 14 » Трансферний ринок між 16 і 17 сезонами » Правила і регламент на трансферному ринку
Правила і регламент на трансферному ринку
Predator-uaDate: Wednesday, 03.02.2016, 11:54 | Message # 1
Автор сайту
Group: Адміністратори
Messages: 9220
Status: Offline
Правила і регламент на трансферному ринку

ВСТУП

В дане трансферне вікно знову працює  правило ТОП-трійка. Найкращі тренери, що займуть 1-3 місця в рейтингу рангів тренерів ЄВРОЛІГИ, Рейтинг рангів тренерів , будуть вибирати клуби перед аукціоном і зможуть обрати любий вільний клуб, включаючи 5* клуби, що звільнилися від тренерів.

Також продовжує діяти правило "подарункового" клубу. Випадковим чином розігрується сильний клуб, перед трансферним ринком буде визначено який саме з тих, що звільнилися від тренерів. Учасники, які йдуть після ТОП-3 в черзі трансферів будуть приймати участь в розіграші цього клубу.

Випадковим чином буде визначено "щасливчик", він може як прийняти цей запропонований клуб, так і відмовитись від нього. В разі відмови - розіграш відбудеться ще раз.

Далі стартуватиме Аукціон ТОП-клубів, він відкриється 7 лютого, і по завершенню аукціону
відкриваються трансфери (8 лютого).

Правила на трансферному ринку:

1.    Старт трансферного ринку - 8 лютого. Закриття 10 лютого. Вибираємо клуби виключно по черзі, є тема де викладено чергу, в цій же темі відписуємося про своє рішення (залишаю той клуб, який мав чи пишете назву нового але ВІЛЬНОГО клубу, для цього також є тема, де пише які клуби вільні). Список вільних клубів

2.    У вечірній час, починаючи з 17 години, буде даватися певний час на роздуми, тобто 30-40 хв щоб учасник ознайомився зі списком і прийняв певне рішення. Також щоб пришвидшити цей процес, можете писати мені чи своєму керуючому менеджеру про свій вибір заздалегідь. Припустимо, якщо мене влаштовує Мілан, я виконав свої завдання, клуб у мене лишився, і я далі хочу ним грати. то не чекаючи своєї черги пишу, що я ... Юра
Шентак, залишаюся тренером Мілану на 17 сезон.

3.    Будьте уважні, дивіться що є вільне і також НЕ СТРИБАЙТЕ ВПЕРЕД З ВИБОРОМ !! Є ЧЕРГА

4.     Важливий нюанс : якщо ви грали клубом, нехай це буде на моєму прикладі, Мілан, мій клуб пробився в єврокубки. І коли ви хочете брати інший клуб, наприклад Селтік, то ви втрачаєте місце в єврокубках, оскільки Селтік в минулому сезоні нікуди не пробився. Є спеціальна тема, де пише які клуби пробилися в єврокубки. Список клубів на єврокубки

5.    Клуби можна вибирати любі, також з любої з шести ліг.

6.    Черга для вибору клубів робилася на основі рангу тренерів, тобто виступів тренерів з 1 по 16 сезони, ті тренери які добилися значних успіхів і перевиконали свої завдання - в перший числах, далі тренери які виконали своє завдання, потім ті які виконали мінімальні завдання, потім тренери, що втратили клуби. Рейтинг рангів тренерів

7.    Новачки будуть вибирати собі клуби після всіх, тобто в кінці.

8.    Після того як всі учасники виберуть собі клуби на 17 сезон, відкриється тема для обміну клубами. Наприклад, я маю Мілан і хочу змінити лігу, шукаю в інших лігах клуби, що мене цікавлять, і пишу їх тренерам чи не хочуть вони обмінятися командами. Коли ви досягнули домовленості в особистому спілкуванні, пишете в спеціальній темі. Обмін клубами можна робити тільки один раз протягом трансферного ринку.  Обмін клубами

9.    На час трансферів між 16  і 17 сезонами далі буде діяти особливе правило по блокуванню останніх вільних клубів в лігах. Це означає, що клуби будуть розприділятися по лігах рівномірно, коли припустимо в кожній лізі буде вибрано по 10 клубів, тоді можна буде обирати 11 клуб з АПЛ чи Серії А.

До цього також додається наступне зауваження: якщо тренер (припустимо власник Саутгемптона) хоче обрати клуб теж з АПЛ (наприклад Арсенал), але він заблокований, то він маємо право це зробити, оскільки його минулий клуб теж з АПЛ і кількість заблокованих
клубів від цього  не зміниться, просто замість Арсеналу в числі заблокованих опиниться Саутгемптон.
 
Турніри » ЄВРОЛІГА, Fifa 14 » Трансферний ринок між 16 і 17 сезонами » Правила і регламент на трансферному ринку
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: